Новини сайту

XX Міжнародна науково-практична конференція

опубліковано 25 бер. 2020 р., 01:49 Рома Кулинич

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у XX Міжнародній науково-практичній конференції “Статистичні методи та інформаційні технології аналізу соціально-економічного розвитку”, яка відбудеться 21 травня 2020 року у Хмельницькому університеті управління та права імені Леоніда Юзькова.

Основні тематичні напрями конференції:

1. Статистична оцінка взаємозв’язку чинників та результативних показників соціально-економічного розвитку (пряма та обернена статистична задача).

2. Оптимізація рівнів чинників та результативних показників.

3. Статистичне забезпечення управління економікою.

4. Методи прогнозування та моделювання соціально-економічного розвитку.

5. Рейтингова оцінка соціально-економічного розвитку.

6. Інформаційні технології в економіці.

 Офіційні мови конференції: англійська, українська, румунська і російська.

Форма проведення конференції: очна та дистанційна.

 Для участі в конференції Вам необхідно до 
10 травня 2020 року надіслати:
  1.  Заявку на участь. 
  2. Надіслати тези, квитанцію про оплату можна як на електронну пошту Roman.Kulynych@gmail.com, так і через сайт:  http://www.kulynych.in.ua/konf/appl1

NOTA BENE (НЕОБХІДНО ПАМ'ЯТАТИ):

1. За участь у конференції, а також для покриття витрат на виготовлення роздаткових матеріалів Оргкомітетом стягується внесок у розмірі        220 грн. (у т.ч. ПДВ), який повинен бути перерахований на р/р UA858201720314251002202032328, МФО 820172 в ДКСУ м. Київ, ЄДРПОУ 14163438. Одержувач – Хмельницький університет управління та права імені Леоніда Юзькова; призначення платежу – конференція зі статистики

2. Усі витрати, пов'язані з перебуванням на науково-практичній конференції “Статистичні методи та інформаційні технології аналізу соціально-економічного розвитку” (проїзд, проживання, харчування тощо) оплачуються учасниками за власний рахунок або за рахунок сторони, що їх відряджає.

3. Збірник тез конференції планується видати до початку конференції та безкоштовно роздати учасникам, які безпосередньо взяли участь у ній. Решта учасників зможуть придбати, за їх бажанням, вказані матеріали на оплатній основі, зробивши відповідну заявку в Оргкомітет.

4. У авторів тез є додаткова можливість опублікувати статтю в науковому журналі Хмельницького університету управління та права "Університетські наукові записки". Вимоги до матеріалів можна переглянути за адресою http://www.univer.km.ua/vymogy.php

Ми є в Телеграм - долучайтеся!

опубліковано 15 черв. 2019 р., 09:50 Рома Кулинич

Вітаю Вас друзі та колеги! Тепер про новини статистичної конференції можна дізнатися із Телеграм-каналу! Ми є в Телеграм:
t.me/Stat_Conf
Приєднуйтесь та запрошуйте своїх знайомих!

Розсилка збірника тез за результатами конференції

опубліковано 15 черв. 2019 р., 08:50 Рома Кулинич


15 чер
вня 2019 р. було здійснено розсилку поштою збірників тез учасникам XIX Міжнародної науково-практичної конференції “Статистичні методи та інформаційні технології аналізу соціально-економічного розвитку”. Бажаємо учасникам конференції та зацікавленим у розвитку статистичної науки теплого й доброго літа і міцного здоров'я!

ХІХ Міжнародна науково-практична конференція «Статистичні методи та інформаційні технології аналізу соціально-економічного розвитку»

опубліковано 3 черв. 2019 р., 15:30 Рома Кулинич

23 травня в стінах нашого університету традиційно розпочала свою роботу щорічна Міжнародна науково-практична конференція “Статистичні методи та інформаційні технології аналізу соціально-економічного розвитку”, організатором якої виступає кафедра математики, статистики та інформаційних технологій факультету управління та економіки.
Цьогорічна конференція набула статусу міжнародної оскільки нашими партнерами виступили: Бельцький державний університет імені Алеку Руссо, Молдовська економічна академія, Університет економіки і підприємництва, а також Хмельницька обласна організація спілки економістів України.
Цей захід вкотре зібрав у Хмельницькому найвідоміших представників наукових шкіл Києва, Харкова та інших міст і областей України та Молдови. Врочисто відкрив конференцію проректор Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова, кандидат історичних наук, доцент Леонтій Ілліч Чорний. Леонтій Ілліч звернув особливу увагу на провідну роль статистики, як науки, в сучасному розвитку ринкових відносин в Україні. Вів конференцію провідний науковець в галузі статистики, доктор економічних наук, професор О. І. Кулинич. Омелян Іванович також виступив з доповіддю на тему: «Метод статистичних рівнянь залежностей: функціональні можливості та критерії застосування». Основні теоретичні напрями конференції:

1. Статистична оцінка взаємозв’язку чинників та результативних показників соціально-економічного розвитку (пряма та обернена статистична задача).
2. Оптимізація рівнів чинників та результативних показників.
3. Статистичне забезпечення управління економікою.
4. Методи прогнозування та моделювання соціально-економічного розвитку.
5. Рейтингова оцінка соціально-економічного розвитку.
6. Інформаційні технології в економіці.

Головна мета ХIХ Міжнародної науково-практичної конференції “Статистичні методи та інформаційні технології аналізу соціально-економічного розвитку” – зробити доступною для вчених, громадськості, студентства та практичних працівників інформацію про статистичне забезпечення обґрунтування та прийняття організаторських та управлінських рішень у сфері соціально-економічного розвитку, вдосконалення статистичної науки, зв’язку теорії і практики, гармонізації національних стандартів статистики з міжнародними, обговорення практичних проблем.
У Конференції взяли участь працівники органів місцевого самоврядування, наукових установ, вищих навчальних закладів, державних підприємств, установ та організацій, загалом 79 учасників з усіх регіонів України та Молдови, в числі яких 10 докторів та 38 кандидатів наук.
Така увага до нашої Міжнародної науково-практичної конференції невипадкова. Адже не буде перебільшенням твердження, що збільшення рівня статистичної грамотності громадян, підвищення якісної сторони статистичного аналізу соціально-економічних процесів України сприяє якісним змінам процесу прийняття управлінських рішень. Відтак питання застосування в навчальному процесі та практичній роботі прикладних аспектів статистичної методології, набуває нині додаткової актуальності.

конференція 2019

Результати участі студентів ХУУП ім.Л.Юзькова в ІІ турі Олімпіади зі Статистики

опубліковано 6 трав. 2019 р., 00:33 Рома Кулинич

16-18 квітня 2019 року в Національній академії статистики, обліку та аудиту відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Статистика». Такого роду державного рівня захід проводився відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 28.11.2018 №1313 «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2018/2019 навчальному році». В Олімпіаді прийняли участь 46 студентів з 22 закладів вищої освіти України.

До складу Журі Олімпіади увійшли провідні науково-педагогічні працівники Академії та інших вищих навчальних закладів України: Герасименко С.С., завідувач кафедри статистики Академії, д.е.н., професор; Ковтун Н.В., професор кафедри статистики і демографії Київського національного університету імені Тараса Шевченка, д.е.н., професор; Червона С.П., доцент кафедри статистики Академії, к.е.н., доцент; Мазуренко О.К., доцент кафедри статистики ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана», к.е.н., доцент; Шишкін В.С., провідний науковий співробітник сектору дослідження рівня життя населення Інституту демографії та соціальних досліджень імені М. В. Птухи, к.е.н., с.н.с.; Сєрова І.А., доцент кафедри статистики та економічного прогнозування Харківського національного економічного університету ім. С. Кузнеця, к.е.н., доцент; Назарова О.Ю., доцент кафедри статистики та обліку Харківського національного університету ім.. В.Каразіна, к.е.н., доцент.

Студенти Хмельницького університету управління та права факультету управління та економіки з 46 учасників посіли наступні місця на даному Всеукраїнському заході:

Козак Валерія Юріївна          Хмельницький університет управління та права – 22 місце, Городецька Анастасія Євгеніївна – 31 місце та Булешна Вікторія Анатоліївна – 38 місце у загальнодержавному рейтингу знавців статистичної науки.

Висловлюємо вдячність учасникам, керівництву Хмельницького університету управління та права та організаторам Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Статистика» в Національній академії статистики, обліку та аудиту!

Запрошуємо до участі в міжнародній конференції зі статистики

опубліковано 11 бер. 2019 р., 03:37 Рома Кулинич

23 травня 2019 року у Хмельницькому університеті управління та права відбудеться XIX Міжнародна науково-практична конференція “Статистичні методи та інформаційні технології аналізу соціально-економічного розвитку”. Партнерами конференції є Бельцький державний університет імені Алеку Руссо, Молдовська економічна академія, Університет економіки і підприємництва, Хмельницька обласна організація спілки економістів України.

La 23 mai 2019, la Universitatea Khmelnytsky de Management și Drept, se va desfășura cea de-a XIX-a Conferință Internațională Științifică și Practică "Metode statistice și tehnologiiile informaționale de analiză a dezvoltării social-economice". Partenerii conferinței sunt Universitatea de stat „Alecu Russo” din Bălți, Universitatea de economie și antreprenoriat, Academia de studii economice din Moldova, Organizația regională de uniune a economiștilor din hmelnițc.

XIX Міжнародна науково-практична конференція

опубліковано 7 бер. 2019 р., 13:35 Рома Кулинич

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у XIX Міжнародній науково-практичній конференції “Статистичні методи та інформаційні технології аналізу соціально-економічного розвитку”, яка відбудеться 23 травня 2019 року у Хмельницькому університеті управління та права.

Основні тематичні напрями конференції:

1. Статистична оцінка взаємозв’язку чинників та результативних показників соціально-економічного розвитку (пряма та обернена статистична задача).

2. Оптимізація рівнів чинників та результативних показників.

3. Статистичне забезпечення управління економікою.

4. Методи прогнозування та моделювання соціально-економічного розвитку.

5. Рейтингова оцінка соціально-економічного розвитку.

6. Інформаційні технології в економіці.

 Офіційні мови конференції: англійська, українська, румунська і російська.

Форма проведення конференції: очна та дистанційна.

 Для участі в конференції Вам необхідно до 
10 травня 2019 року надіслати:
  1.  Заявку на участь. 
  2. Надіслати тези, квитанцію про оплату можна як на електронну пошту Roman.Kulynych@gmail.com, так і через сайт:  http://www.kulynych.in.ua/konf/appl1

NOTA BENE (НЕОБХІДНО ПАМ'ЯТАТИ):

1. За участь у конференції, а також для покриття витрат на виготовлення роздаткових матеріалів Оргкомітетом стягується внесок у розмірі        200 грн. (у т.ч. ПДВ), який повинен бути перерахований на р/р 31559264232328 в ГУДКСУ у Хмельницькій області МФО 815013, ЗКПО 14163438. Одержувач – Хмельницький університет управління та права; призначення платежу – конференція зі статистики.

2. Усі витрати, пов'язані з перебуванням на науково-практичній конференції “Статистичні методи та інформаційні технології аналізу соціально-економічного розвитку” (проїзд, проживання, харчування тощо) оплачуються учасниками за власний рахунок або за рахунок сторони, що їх відряджає.

3. Збірник тез конференції планується видати до початку конференції та безкоштовно роздати учасникам, які безпосередньо взяли участь у ній. Решта учасників зможуть придбати, за їх бажанням, вказані матеріали на оплатній основі, зробивши відповідну заявку в Оргкомітет.

4. У авторів тез є додаткова можливість опублікувати статтю в науковому журналі Хмельницького університету управління та права "Університетські наукові записки". Вимоги до матеріалів можна переглянути за адресою http://www.univer.km.ua/vymogy.php

ХVІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Статистичні методи та інформаційні технології аналізу соціально-економічного розвитку»

опубліковано 29 трав. 2018 р., 23:58 Рома Кулинич   [ оновлено 1 черв. 2018 р., 09:24 ]

24 травня в стінах нашого університету традиційно розпочала свою роботу щорічна Всеукраїнська конференція “Статистичні методи та інформаційні технології аналізу соціально-економічного розвитку”, організатором якої виступає кафедра математики, статистики та інформаційних технологій факультету управління та економіки. Цей захід вкотре зібрав у Хмельницькому найвідоміших представників наукових шкіл Києва, Харкова та інших міст і областей України. Врочисто відкрив конференцію Перший проректор з наукової роботи Хмельницького університету управління та права, доктор історичних наук, професор Леонід Леонідович Місінкевич. Леонід Леонідович звернув особливу увагу на провідну роль статистики, як науки, в сучасному розвитку ринкових відносин в Україні. Вів конференцію провідний науковець в галузі статистики, доктор економічних наук, професор О. І. Кулинич. Омелян Іванович також виступив з доповіддю на тему: «Вибір найкращого статистичного рівняння залежності». Основні теоретичні напрями конференції: 


1. Статистична оцінка взаємозв’язку чинників та результативних показників соціально-економічного розвитку (пряма та обернена статистична задача). 
2. Статистичне забезпечення управління економікою. 
3. Методи прогнозування та моделювання соціально-економічного розвитку. 
4. Рейтингова оцінка соціально-економічного розвитку. 
5. Інформаційні технології в економіці. 

Головна мета ХVІІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції “Статистична оцінка соціально-економічного розвитку” – зробити доступною для вчених, громадськості, студентства та практичних працівників інформацію про статистичне забезпечення обґрунтування та прийняття організаторських та управлінських рішень у сфері соціально-економічного розвитку, вдосконалення статистичної науки, зв’язку теорії і практики, гармонізації національних стандартів статистики з міжнародними, обговорення практичних проблем. 
У Конференції взяли участь працівники органів місцевого самоврядування, наукових установ, вищих навчальних закладів, державних підприємств, установ та організацій, 24 учасники з усіх регіонів України, в числі яких 7 докторів та 8 кандидатів наук. 
Така увага до нашої Всеукраїнської конференції невипадкова. Адже не буде перебільшенням твердження, що збільшення рівня статистичної грамотності громадян, підвищення якісної сторони статистичного аналізу соціально-економічних процесів України сприяє якісним змінам процесу прийняття управлінських рішень. Відтак питання застосування в навчальному процесі та практичній роботі прикладних аспектів статистичної методології, набуває нині додаткової актуальності.


Продовжується реєстрація учасників 18-ої Всеукраїнської науково-практичної конференції “Статистична оцінка соціально-економічного розвитку”

опубліковано 22 квіт. 2018 р., 14:14 Рома Кулинич

Строк подання заявок для участі в роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції “Статистичні методи та інформаційні технології аналізу соціально-економічного розвитку” продовжено з 15 квітня 2018 року до 10 травня 2018 року.

 

ХVIII Всеукраїнська науково-практична конференція “Статистична оцінка соціально-економічного розвитку” відбудеться 24 травня 2018 року у Хмельницькому університеті управління та права. Реєстрація учасників конференції проводиться до 15 квітня 2013 року. Необхідні документи для участі у роботі науково-практичного заходу:

  • заявка на участь;
  • доповідь;
  •  копія документа про оплату організаційного внеску для участі в конференції.

Робочі мови конференції: українська, російська та англійська.

 

Електронну форму заявки учасника конференції можна заповнити на сайті у рубриці “Заявка учасника конференції”.

Надіслати на електронну адресу оргкомітету конференції Kulynych_Roman@ukr.net два файли: тези та квитанцію про оплату організаційного внеску для участі в конференції можна перейшовши за цим посиланням.

 

                                                     Більше за цим посиланням.

ХVIII Всеукраїнська науково-практична конференція

опубліковано 18 лют. 2018 р., 23:28 Рома Кулинич

Шановні колеги, запрошуємо Вас взяти участь у роботі ХVIII Всеукраїнської науково-практичної конференції “Статистичні методи та інформаційні технології аналізу соціально-економічного розвитку”, яка відбудеться 24 травня 2018 року.


Основні тематичні напрями конференції:

1. Статистична оцінка взаємозв’язку чинників та результативних показників соціально-економічного розвитку (пряма та обернена статистична задача).

2. Статистичне забезпечення управління економікою.

3. Методи прогнозування та моделювання соціально-економічного розвитку.

4. Рейтингова оцінка соціально-економічного розвитку.

5. Інформаційні технології в економіці.  Для участі в конференції Вам необхідно до 15 квітня 2018 року надіслати:

  1.  Заявку на участь. 
  2. Надіслати тези, квитанцію про оплату можна як на електронну пошту kulynych_roman@ukr.net, так і через сайт:  http://www.kulynych.in.ua/konf/appl1

                      NOTA BENE (НЕОБХІДНО ПАМ'ЯТАТИ):

1. За участь у конференції, а також для покриття витрат на виготовлення роздаткових матеріалів Оргкомітетом стягується внесок у розмірі        170 грн. (у т.ч. ПДВ), який повинен бути перерахований на р/р 31559264232328 в ГУДКСУ у Хмельницькій області МФО 815013, ЗКПО 14163438. Одержувач – Хмельницький університет управління та права; призначення платежу – конференція зі статистики.

2. Усі витрати, пов'язані з перебуванням на науково-практичній конференції «Статистичні методи та інформаційні технології аналізу соціально-економічного розвитку» (проїзд, проживання, харчування тощо) оплачуються учасниками за власний рахунок або за рахунок сторони, що їх відряджає.

3. Збірник тез конференції планується видати до початку конференції та безкоштовно роздати учасникам, які безпосередньо взяли участь у ній. Решта учасників зможуть придбати, за їх бажанням, вказані матеріали на оплатній основі, зробивши відповідну заявку в Оргкомітет.

4. За бажанням авторів відбудеться публікація статей у науковому часописі Хмельницького університету управління та права “Університетські наукові записки”, який включено до переліку наукових фахових видань України, де можуть публікуватись результати дисертаційних робіт на здобуття наукових ступенів доктора та кандидата юридичних, економічних наук та наук з державного управління.

5. Вимоги до матеріалів, що подаються для опублікування у науковому часописі “Університетські наукові записки”, можна переглянути за адресою http://www.univer.km.ua/vymogy.php. Вартість публікації однієї сторінки статті у науковому часописі “Університетські наукові записки” складає 40 грн. Мінімальний обсяг статті 12 сторінок (0,4 а. а.). Особи, які не мають наукового ступеня чи вченого звання, додають належним чином засвідчену рецензію наукового керівника.

1-10 of 71