Результати участі студентів у Всеукраїнській студентській олімпіаді з дисципліни "Статистики" від 22-24 квітня 2015 року , м.Київ.

опубліковано 30 квіт. 2015 р., 10:26 Рома Кулинич
Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки  України  від 23 грудня 2014 року №1506 в Національній академії статистики, обліку та аудиту (НАСОА, м. Київ) 22-24 квітня 2015 року було проведено ІІ тур Всеукраїнської студентської Олімпіади з дисципліни «Статистика».

Під керівництвом завідувача кафедри математики, статистики та інформаційних технологій Хмельницького університету управління та права, доктора економічних наук, доцента Кулинича Романа Омеляновича в Олімпіаді брали участь студенти II курсу Хмельницького університету управління і права факультету управляння і економіки: Муравський Павло Ігорович, Тишковська Аліна Сергіївна, Рябцева Вікторія Олегівна.
За результатами проведення наукових перегонів Муравського П.І.  нагороджено грамотою як переможця Всеукраїнської студентської Олімпіади 22-24 квітня 2015 року з дисципліни «Статистика» у номінації «Володіння статистичною методологією».

Нагороджено Тишковську А. С. дипломом за високий рівень знань та активну участь у Всеукраїнській студентській олімпіаді  22-24 квітня 2015 року з дисципліни «Статистика».

Нагороджено Рябцеву В.О. дипломом за високий рівень знань та активну участь у Всеукраїнській студентській   олімпіаді  22-24 квітня 2015 року з дисципліни «Статистика».

Щиро вітаємо усіх студентів, які вивчають статистику, з високими результатами у її оволодінні.
Дякуємо переможцям ІІ туру Олімпіади і бажаємо подальших навчальних та наукових досягнень! 
Comments