Конференція зі статистики


Всеукраїнська науково-практична конференція “Статистична оцінка соціально-економічного розвитку”        

  

          Ідея організації та проведення Всеукраїнської науково-практичної конференції “Статистична оцінка соціально-економічного розвитку” належить Омеляну Івановичу Кулиничу, доктору економічних наук, професору , автору методів статистичних рівнянь залежностей та комплексних статистичних коефіцієнтів.

      Такий науково-практичний захід є традиційним. Коло учасників конференції щорічно зростає. Однією з переваг, яку відмічають самі учасники конференції, є одержання збірника тез в день проведення пленарного засідання.

      Організатори конференції вважають, що така увага до нашої Всеукраїнської конференції невипадкова. Адже не буде перебільшенням твердження, що збільшення рівня статистичної грамотності громадян, підвищення якісної сторони статистичного аналізу соціально-економічних процесів України сприяє якісним змінам процесу прийняття управлінських рішень. Відтак питання застосування в навчальному процесі та практичній роботі прикладних аспектів статистичної методології набуває нині додаткової актуальності.

Конференція розпочне роботу через:

Як зареєструватися для участі у роботі конференції?

Для реєстрації в якості учасника у Всеукраїнській науково-практичній конференції “Статистичні методи та інформаційні технології аналізу соціально-економічного розвитку”, яка відбудеться 24 травня 2018 року у Хмельницькому університеті управління та права Вам необхідно до 10 травня 2018 року надіслати заявку на участь, доповідь та копію документа про оплату організаційного внеску для участі в конференції.

Електронну форму заявки учасника конференції можна заповнити на сайті у рубриці “Заявка учасника конференції”.

Надіслати на електронну адресу оргкомітету конференції             Kulynych_Roman@ukr.net два файли: тези та квитанцію про оплату організаційного внеску для участі в конференції. 

Адреса організаційного комітету конференції:

Адреса: індекс 29000, м.Хмельницький, вул. Героїв Майдану, буд.8. Кафедра математики, статистики та інформаційних технологій Хмельницького університету управління та права доктору економічних наук, професору Кулиничу Омеляну Івановичу. Тел.: (0382) 70-25-42, +380973971280; факс: (0382) 71-80-80,  Ел. адр.: Kulynych_Roman@ukr.net