Конференція зі статистики


Міжнародна науково-практична конференція 

“Статистичні методи та інформаційні технології аналізу соціально-економічного розвитку”        

  

          Ідея організації та проведення Міжнародної науково-практичної конференції “Статистичні методи та інформаційні технології аналізу соціально-економічного розвитку” (до 2019 р. попередня назва: Всеукраїнської науково-практичної конференції “Статистична оцінка соціально-економічного розвитку”) належить Омеляну Івановичу Кулиничу, доктору економічних наук, професору , автору методів статистичних рівнянь залежностей та комплексних статистичних коефіцієнтів.

Такий науково-практичний захід є традиційним та щорічним. Коло учасників конференції щорічно зростає. Однією з переваг, яку відмічають самі учасники конференції, є одержання збірника тез в день проведення пленарного засідання. Так, з 2019 р. конференція підвищила свій статус з Всеукраїнської до Міжнародної. Партнерами в організації стали такі країни: Україна, Молдова та Румунія. Заклади вищої освіти, які висловили свою готовність стати партнерами у проведенні щорічної науково-практичної конференції на міжнародному рівня стали: Хмельницький університет управління та права імені Леоніда ЮзьковаУніверситет економіки і підприємництваХмельницькаобласна організація спілки економістів України (Україна)Бельцький державнийуніверситет імені Алеку РуссоМолдовська економічна академія (Молдова); Ясський університет імені Олександра Іоана КузиІнститутекономічних і соціальних досліджень ім. Георге Зане (Румунія).

Також з 2019 р. конференція змінила свою назву з “Статистична оцінка соціально-економічного розвитку” на “Статистичні методи та інформаційні технології аналізу соціально-економічного розвитку” через поширення ІТ і необхідність широкого застосування інформаційних технологій у статистичних дослідженнях та практиці.

      Організатори конференції вважають, що така увага до нашої Міжнародної конференції невипадкова. Адже не буде перебільшенням твердження, що збільшення рівня статистичної грамотності громадян, підвищення якісної сторони статистичного аналізу соціально-економічних процесів України сприяє якісним змінам процесу прийняття управлінських рішень. Відтак питання застосування в навчальному процесі та практичній роботі прикладних аспектів статистичної методології набуває нині додаткової актуальності.

Конференція розпочне роботу через:

Не вдалося знайти URL-адресу специфікацій ґаджета

Як зареєструватися для участі у роботі конференції?

Для реєстрації в якості учасника у Міжнародній науково-практичній конференції “Статистичні методи та інформаційні технології аналізу соціально-економічного розвитку”, яка відбудеться 21 травня 2020 року у Хмельницькому університеті управління та права імені Леоніда Юзькова Вам необхідно до 10 травня 2020 року надіслати заявку на участь, доповідь та копію документа про оплату організаційного внеску для участі в конференції.

Електронну форму заявки учасника конференції можна заповнити на сайті у рубриці “Заявка учасника конференції”.

Надіслати на електронну адресу оргкомітету конференції             Roman.Kulynych@gmail.com два файли: тези та квитанцію про оплату організаційного внеску для участі в конференції. 


Адреса організаційного комітету конференції:

Адреса: індекс 29000, м.Хмельницький, вул. Героїв Майдану, буд.8. Кафедра математики, статистики та інформаційних технологій Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова доктору економічних наук, професору Кулиничу Омеляну Івановичу. Тел.: (0382) 70-25-42, +380973971280; факс: (0382) 71-80-80,  Ел. адр.: Roman.Kulynych@gmail.com