Вірші про статистику

Пропоную Вашій увазі вірші студентів, які вивчають статистику, економетрію та правову статистику

Хитрун Тетяна 

"Статистика - наука наук". Статистика - наука наук Ти визнана давно главою всіх наук- Потрібна ти нам скрізь, завжди і всюди. Без Статистики ми нині, як без рук. З тобою з казки дійсність творять люди. З тобою ми невпинно зростаємо, З тобою – підкорюємо природу. Твої досягнення ми віддамо На благо рідному народу! О, Статистико – науко! Тебе нелегко підкоряти. Лиш тільки геніям під руку Золотих твої вершин сягати! 

Віт Юлія 

"Статистика" Багато у світі наук у нас є І значення має кожна своє. Хочу я про одну написати. Цікаво так дуже про неї сказати, – Наука важлива у нашім житті. Багато, що має вона на меті: Прогнози майбутні вивчає вона І даних у ній вистачає сповна. В ній графіки різні і формул багато. Для тих, хто вивчають, наука ця – свято! Вивчають її статистики завзято, Щоб далі й далі її розвивати! 

Гайдайчук Інна 

Екзамен зі “Статистики”. У січневі дні морозні, Коли завірюха гуляє в окрузі На екзамен зі “Статистики” я і мої друзі. Ось беру я зі столу питання. Ніби знаю все, а серце тріпоче. Та не допоможуть зітхання, це знає кожен, Хто на “відмінно” іспит здати хоче. Статистика – наука цікава. Статистичні дані нам у житті допомагають. Вона вічна, міцна наче кава – Це усі студенти добре знають! 

Бондар Тетяна 

"Статистика" Наука ця є досить непроста. Досліджують її літа. Статистикою люди її звуть. По ній вони усю лічбу ведуть. Усі вона приводить справи в лад. Додає і групує усе підряд, Веде всім документам й спискам лік. Потрібна і цікава на весь вік!  

Шкарпета Олег 

Серед всіх кутків науки Я люблю найкращу з них, Бо до неї тягну руки. Тут не має питань сумних. У середині уваги я Статистику держу, Бо до неї є повага, нею сильно дорожу! 

Москальчук В. 

Статистичне вивчення соціально-економічного розвитку Світло сонця проникає в зал, Захоплено дивуюсь Як чисел унікальний бал У зошитах танцює. Зв'язок залежностей на сторінках Малює новий показник, А ми йдемо в майбутнє з кожним кроком І з нами наш надійний путівник! 

Гайдайчук Інна 

“Економетрія” Серед наук статистичних цариця є одна. І навіть на сторінках публічних написана здавна. Економетрія її ім’я. Не менш вона важлива. Знає тепер моя сім’я, що я на вихідних робила: Задачі вирішувала щодень і графіки складала, Малювала я щодень, і висновки писала! А зараз я за партою сиджу. Модуль пишу з предмета. Про мистецтво я скажу: Економетрія, -душа поета! 

Ріба Мар’яна 

Наука статистика дуже потрібна! У будь-якій сфері вона необхідна. Куди б ти не йшов, чого б не хотів - Юристу важлива вона й поготів! Спочатку здається все незрозумілим. Тут цифр і формул багато зустріли. Різні задачі розв’язувати вчимося, Щоб легше у світі жилося! Для нас ця наука досить нова. Не просто статистика, а правова! І кожен студент пам’ятати має, - Статистика загальному розвитку сприяє! 

Гінгерська Аліна 

Статистика – точніша із наук! У нашім житті наука ця дуже важлива, Статистика – наука невід’ємна! Підрахунки завжди правильні у нас, Всім допомагає в складний час, Потрібні дані ці для кожного із нас! Наука ця є досить непростою. Лічбу по ній ведуть усі літа. І всі досягнення ідуть На благо й розквіт нашого народу! 

Федорук Юлія 

Сьогодні день чудовий і прекрасний! І не тому, що на дворі цвіте весна, А лиш тому, що в день цей чудоясний Статистика нам стукає в серця! Вона з любов’ю проникає в душі І так приємно слухати її! Статистика з тобою не боюся Я поринати у суспільний світ!

П’ятницький Олександр 

Наука ця є досить непроста, Для юристів важлива вона! Статистика правова її звуть. Вона приводить усі справи в лад, За нею всю лічбу ведуть! 

Назарук Олександр 

Статистику цікаву ми учимо всім курсом. Питання непрості щодня ми задаєм. І як студент завзятий, собі я добре знаю, Що цей предмет яскравий зі мною на все життя! Будемо ми вчити, вчити і не тужити – Завжди зі статистикою будемо дружити! 

Кульбачний Владислав 

Статистика – найкраща наука в світі! І почали ми її вчити, вона нелегка, але цікава! Тут нема сумних питань – тут багато цікавих завдань! І викладач в нас просто клас! 

Бічук Сергій 

Щоб бути ерудованим і ніхто вас не ввів в оману Вивчайте розвиток статистичних даних. Ніяких рамок і вікових обмежень У дослідженні статистичних спостережень. Методи збору, опрацювання та аналізу Згадаєте ви у цій прекрасній галузі. Сумувати і журитись не буде у вас причин У світі абсолютних і відносних величин. Це йде на користь і дорослим і дітям, Тому, що хто володіє інформацією – той володіє світом. 

Гладун Юля 

Статистика наука найкраща з усіх, Статистику науку поважають всі. Статистика – це все, що є навколо нас, Статистика, ми раді, ти є у нас! 

Мороз Д.В. 

Статистика – наука про мистецтво. Вона немов би квітка чарівна. Зростає паросток любові в серці. Цей паросток для щастя і добра. Статистика – це велика праця. І в час, коли прийшла біда. Вона немов би ангел з неба ясний Рятує нас усіх від зла. Я знаю, що кожен робить вибір. І в кожен крок, і в кожен час, Якщо статистика іде з тобою, То знай, що перемога буде в нас! 

Прокопченко Вікторія 

День і ніч ми всі в роботі, Теки свідченням товсті. Все рахуємо, скільки поту Звіти вичавили ті! Хто сказав, що неможливо Все на світі порахувати? Ми статистики, всім покажемо, Як потрібно рахувати! 

Гайдайчук Інна 

Статистика студентові наука непроста. Якщо її вивчати, не матимеш хвоста. Статистика для кожного ще раз доведе, Хто добре її знатиме – роботу враз знайде! Статистика із цифрами пов’язана давно. Добре рахуватимеш – ходитимеш в кіно! Статистика, статистика, ми любимо тебе! І дякуємо викладачеві, що нам знання дає! 

Бондар Тетяна 

І на службі, і удома все рахують без утоми Нам статистики-трударі. День і ніч вони на роботі, цілодобово всі в клопоті. Зрозуміло, бо непросто дослідження та висновки робити. Знають вони все: скільки виробити, з’їсти, що продати, що купити та як на цьому гроші заробити? Ось такі вони статистики для нас, працюють день і ніч. І святкують вони своє свято День статистика у грудні п’ятого числа! 

Хитрун Тетяна 

Якщо хочеш досягнути у житті своїм вершин, Ти статистику збагнути мусиш тонко, до глибин. Калькулятор і комп’ютер – хто сьогодні їх не знає? Та за пояс їх запхнути може світла голова. Якщо хочеш бізнесменом після вузу друже стать, формули та розрахунки мусиш добре пам’ятать! Та коли чогось не знав, час це вивчити настав! Не махай на все рукою, не лінуйся, а учись! Бо статистика-наука допоможе ще в житті! 

Хитрун Тетяна 

І сувора, і єдина – це Статистика-країна. Праця тут іде завзята, вмій лиш спритно рахувати. Вмій лиш спритно рахувати. Вмій лиш спритно рахувати. Вмій ділити, віднімати, множить швидко й додавати. Вмій кмітливо все збагнути, першим у відповіді бути! Ледарів у нас немає! Хто руки не піднімає? Вирушаємо ми в путь – нас цікаві справи ждуть! Цифри можна прочитати і про все на світі взнати. І про все на світі знати. Все уміти пов’язати, про складне й просте сказати! 

Мельник Діана 

Лекції зі статистики – казка, Відвідуйте їх будь-ласка! 

Бузецька Тамара 

Так, статистика складна! Вона не кожному дана. Але, якщо добре постаратись, Повчити трохи, позайматись, То враз побачиш ненароком, Що ця наука – не морока! 

Філіпчук Вікторія 

Ми статистику вивчаєм З нею разом назавжди В ній царицю ми вбачаєм Кожен день і навіки! Якщо хочеш управлінцем Ти успішним стати Групування й величини Мусиш добре знати! 

Федорчук Дар’я 

Статистика – це супер, Статистика – це клас! Вона як восьме чудо, Це справжній скарб для нас. Якщо хочеш світ пізнати Слід Статистику вивчати Це проста у нас наука Й не велика з нею мука! Якщо хочеш досягнути У житті вершин Статистику збагнути Мусиш тонко, до глибин! 

Дорох Анастасія 

Статистика – наука, з наук, Вона потрібна всім, Вчимо її передусім. Статистика в нас головна, Наука ця чарівна. Повторимо знов і знов: Статистика – наша любов! 

Проскурівська Валентина 

Статистика наука непроста, Бо тут панує новизна. Якщо латинською це значить «стан справ», Тому вивчай, вникай, твори! І статистичний звіт веди. Обчислення, відсотки, норми І ряд таблиць і форми! 

Гаврилюк Наталія 

Ми як справжні управлінці На всі руки ми умільці. Будемо статистику вивчати, Щоб успішно управляти. Я статистику люблю, З нею успіх я знайду. Бо без неї нікуди, Вона з нами назавжди! 

Колісецька А. 

Статистика – наука сильна! Це королева дисциплін. Вона, як світла промінь. Чемно освітлює дорогу в світ. Вона розкаже світу правду, Поділиться усім, що є. Статистика – наука чесна, Відкриє очі на усе. 

Ковалішена Анастасія 

Статистика – це наука суспільна. Людству вона потрібна украй. Бо інформацією необхідною забезпечить будь-кого зазвичай. Дані усіх підприємств виробничих аналізу уміло вона. І за складанням звітних балансів Різних ресурсів слідкує здавна. Отже, і роль її надзвичайна в житті країни, бо лиш вона слідкує на скільки краще став жити ти. 

Ващук Юлія 

Статистика - велика це наука! Байдужості не викличе ні в кого, Ніколи не настане з нею скука, Навчить вона буття людського. Спитаєш ти, мій любий друже, Навіщо знать "царицю всіх наук"? Не станеш ти дивитися байдуже На світ крізь призму своїх рук. Якщо не знаєш ти свій шлях життєвий, Стоїш на роздоріжжі в небутті, Статистика дасть путівник миттєво Для впевненості крокувати в майбутті! 

Миросліп Н.В. 

Скільки людей проживає в країні? Скільки грошей потрібно людині? Безліч питань постає перед нами,- Давайте зберемося з думками! Статистика - це наш сенс життя, Бо без неї буде небуття! Анкети, графіки, таблиці,- Без них в нас будуть небелиці! Статистика - це промінь знань, Багато вирішить питань. Рівняння розв'язати може, З задачами нам допоможе. У мене кредо у житті: Брехні кажу завжди я: "Ні!". Статистика всю правду знає, Наш світогляд значно розширяє! 

Гнатенко А. 

Статистичні графіки, таблиці, величини – Це вірні друзі кожної людини! Кожна доросла особа знає, Як ця наука їй допомагає! Хто статистику вивчає – Щасливе майбутнє має! Державна служба статистики України – Омріяна робота кожної людини! 

Гладун Юля 

Статистика потрібна ти нам скрізь, завжди і всюди, Бо без статистики ми нікуди! З тобою з казки дійсність творять люди, З тобою – підкорюємо природу. Твої досягнення ми віддамо на благо рідному народу! 

Савицький А.В. 

Статистика – цариця наук! У житті наука нам потрібна. Хоча й вона досить проста, Проте для юристів важлива вона! Куди б ти не йшов, чого не хотів – Юристу потрібна вона у житті! Для нас ця наука досить нова, Не просто статистика, а правова! Тому необхідно знання здобувати, Щоб швидко рахувати й працювати! І скажемо науці нашій спасибі, За те, що учить нас жити у мирі! 

Синявський Денис 

Корисне вчення Зацікавила мене “Правова статистика”. Хоч і важко буде вчити Ті таблиці, графіки і індекси. Та проте я сподіваюсь, що вивчаючи цю галузь, я знайду спеціальність. А статистичні показники і величини Будуть корисні для моєї самодисципліни! І завжди я пам’ятаю, як цікаво буде вчити те, чого я ще не знаю! 

Мазур Я. 

Багато наук свої знання несуть, Однією з них Статистикою звуть. Потрібна ти нам завжди, скрізь і всюди! З тобою диво творять люди. У тебе графіків і формул багато. Вивчаємо тебе сильно і завзято. Без тебе, Статистико, ми підем в нікуди З тобою дійсно, казку роблять люди! 

Ситник Дмитро 

Статистика Сьогодні день прекрасний і чудовий, і не тому, що на дворі весна, А ми тому, що сьогодні ця наука, Статистика – цікава й запальна! Наука ця – цариця, Підрахунку гарно вчить нас всіх, Спасибі тобі, Статистика, за цікаві будні! 

Кухта Ю.В., Грехова О.В. 

Існують в світі тисячі наук, І кожна з них – цікава й особлива. Коли береш підручник до рук – Наук закони знати всім важливо. Статистика – наука не проста, Освоїти її не кожен зможе. Та як знання отримати захочеш, Тобі підручник завжди допоможе. Бо без статистики сьогодні нам нікуди, Наука ця потрібна скрізь і всюди. Вона завжди всю правду знає І всім світогляд розширяє! 

Попова Аліна 

Статистику я знаю на відмінно! Чому так сталось? – спитають неодмінно. Секрет я свій нікому не розкажу – А лише чарівну книжку покажу! “Теорія статистики” вона зветься Щоб знать науки – читать її прийдеться! Статистичні всі завдання приносять лише радість від навчання! З статистикою легше стане жити, Якщо з Кулиничем Романом будеш ти дружить. Він усе про науку тобі розкаже – Тоді усі величини будеш знать. І статистичні дані групувати! Тому порада в мене єдина – Вивчай статистику – вона є незамінна! 

Грехов В. 

Статистика – чудна наука! Весела, як осінь за вікном. Кружляють в танці значення й коефіцієнти, як жовте листя за твоїм вікном. Студент старанно вчить науку, адже така корисна у житті вона! 

Грехова Олександра, Кухта Юлія 

Абсолютні величини мають все на світі знати. А відносні величини – явища складні вивчати! Вчи закони й теореми, бо їх знати дуже круто! Зі статистикою всі двері відчиняєш й щастя йде саме у руки! 

Кухта Марія 

На вулиці вже листя опадає І за вікном вже дощик накрапає А я іду в університет, бо є улюблений предмет Статистику я вивчаю і її я дуже поважаю Ці числа, графіки й таблиці. Це все Статистика – цариця! І не завадить дощ і злива, Бо Статистика є дуже важлива! 

Олійник Іван 

Статистика наука, наука не проста! По життю вона потрібна – наука золота! Зробити групування і звести всі данні. Статистика допоможе зізнатися в коханні! Середні величини, абсолютні та відносні. Вивчаючи Статистику ми на все спроможні! 

Підлісний Владислав 

Є книг багато – радісних й печальних Товстих, тонких, барвистих наче жар Але одна в навчанні – книгам всім начальник – Статистика – як перший нам Буквар! 

Предмет Статистика чудовий. Предмет гарний, стопудовий! Якщо статистику ти будеш знать, великою людиною ти зможеш стать! Предмет статистики нам всім відомий, бо викладає нам Кулинич Рома:) 

Брижук К.

Хайнацька Діана 

Не треба розгадувати ніякі шифри, Людей завжди вабили цифри, Тому як кажуть розумні люди – Статистика цінувалася завжди і всюди! Отож розпочнемо маленьке заняття, Розберемо основні статистичні поняття, Щоб не шукати ніяку підступність – Першою є статистична сукупність. Тут відсутня часткова марність, Головне – статистична закономірність. Не залишайтесь немов у тумані, Використовуйте статистичні дані. Досліджуйте методи, вчіть їхнє призначення. Не покладайтесь на передбачення. Не просто вивчайте галузь одну, адже статистика поділяється на математичну й прикладну. Отож не гайте даремно час – Краще досліджуйте кількісний облік мас! 

Верховна Діана 

Статистику всі у нас люблять читати. Предмет і завдання собі повторяти. Зводити дані і групувати, Щось визначати і рахувати. Статистику нам усім потрібно вивчати. Без неї ніяк – всі ми маємо це знати! Любити, творити, учити, читати. Бо статистика оця – На всі випадки життя! 

Криницька Ліза 

Сьогодні хочу розказати Я про науку правову. На лекціях її вивчати – Вести кар’єру ділову. Статистика – це розрахунки, Прогнози, точність та увага. Наладиш з нею ти стосунки – З тобою успіх та повага! Без статистики нікуди: Цифри, графіки, таблиці. В документах є усюди Величини і різниці. Наука ця нам необхідна, Без неї тут не обійтись. Тому вона вже немов рідна, З нею не можна розійтись! 

Аліна Пічкур 

Гуманітаріям здається, Що статистика - то диво! А Ахенваль собі сміється Та ще помножує сміливо! Невже вона - складна наука? Невже її не зрозуміти? То в двері голосно постука, То в небо прагне полетіти! А ми її не відпускаєм, Бажаєм з нею ще побуть, Ось ці задачі, ці рівняння! Постійно вгадуєш - що де! Ну, а залік вже бреде! Гуманітаріям здається, Що статистика - то диво! А статистик все сміється, Бо то не диво, то - можливо! 

Діана Семенюк 

Найкраща серед всіх наук Від неї сильний серця стук. Вивчає масові процеси, І є основою прогресу. 

Іванна Сулима 

Статистика! Цариця серед наук вона. Завжди вона все знає, Все підрахує й прояснить. Зібрати дані, скласти й врахувати, Провести все, до точного порядку – Її бажання і мета! Вивчати нам її не легко, Але з цікавістю й натхненням Вчимо її для сьогодення! І щиро рада, я признатись, Що маю змогу пізнать її. І не скриваючи від всіх сказать: « Учіть статистику усі!» 

Діана Паламарчук 

Що таке статистика? Мода і медіана Графіки, таблиці Способи обчислення Планів виконання Показники динаміки Розрахунки та обчислення. Все це подорож країною Прекрасною та щирою. Зветься вона статистика Світла, майбутнього, наука! 

Костя Белінський 

ВІРШ ПРО СТАТИСТИКУ Багато хто вже думав, Багато хто шукав, Серед наук найкращу, Обрану , єдину, Ніхто мабуть не знає, Та істина одна, Статистика це, друзі, І все це не з проста, Статистика – це сонце, Серед наук єдина, Яка дає нам світло, І знання правдиві, І хоч буває важко, Її нам осягнути, ми все ще прагнем знань, ми все ще прагнем бути. Студенти не здаються, на залік йдуть сміливо, статистика – наука, статистика – то сила. 

Гнатенко А. 

Розв’язання статистичних задач – справа нелегка! У цьому допоможуть нам знання! Після прочитання підручника – кожна умова проста І кожен з нас осилить усі практичні завдання! Коефіцієнт варіації визначимо за дві хвилини  Адже ми не можемо витрачати жодної хвилини! 

Ранкову каву не допиваю бо На залік з статистики я поспішаю Це вам не жарти! Серйозний мотив! Графіки, індекси, способи обчислення величин. І все це не статично, а в динаміці! Всі мої друзі-юристи в паніці. Не знають де віднайти такий закон, Щоб всі моди і медіани зібрав разом Проте не потрібно хвилюватись даремно, Адже знаємо всі достеменно, Є у нас книга чарівна одна, Яка пояснить статистику чітко й сповна. Це Вам не вигадка і не обман, Написав її Кулинич Роман. "Теорія статистики" вона зветься. Якщо хочеш щось зрозуміть, то читать її доведеться! 

Тручковська Анна

Рита Шкаровецька 

Статистика для нас дуже важлива,найточніша наука вона. Статистика,потрібна ти нам завжди і всюди, бо без неї ми нікуди. Виручала всіх в будь-які часи підрахунки всі ведуться правильно завжди. Статистику вивчайте та -щасливе майбутнє майте. 

Антонюк 

Статистику потрібно вчити Без неї в світі не прожити Всі дані слід нам пам’ятати Таблиці вміло будувати Обізнаним треба бути Події всі щоб не забути Потрібно графіки складати І теореми всі нам знати 

Наконечна Наталія 

Статистика – наука непроста, Бува весела і сумна. Всілякі дані визначає. Що? Де? І як в людей буває? Наука зовсім молода. Не всім підходить тут вона. Проте, хто добре її вивчає, Того успіх в житті чекає! 

Якщо тобі сумно і ти не знаєш чим себе зайняти, - Знайдеш вихід один розумний – зі статистики задачі треба вирішить! Якщо шукаєш відповідь на складне запитання, - відкрий книжку Статистика Кулинича Романа!  Статистика допоможе тобі у житті, бо дуже хороші у нас викладачі! 

Брижук К.С. 

Шобутинська Анна 

Статистику ми любимо! Предмет цей цікавий і чудний! І надалі вчити її будем, Адже вигідний і ненудний! 

Воловецька Росіна 

А у статистика все точно, як в аптеці! Відповідь коротка – це вже факт! Сто потрібних книжок, як в бібліотеці, Безліч різних звітів – тільки так. З ранку до ночі низка різних зведень, Все порахувати і видати результат! Тому статистика для нас важлива, Де цифри чітко вставлені у ряд, Де надлишок повинна знать країна, І цифри ці багато про що кричать! 

Чебану Вікторія 

Статистика – це суспільна наука, Економічного розвитку запорука. Досліджує масові і суспільні процеси, А статистик працює на державні інтереси. Статистик знає середні зарплати, Він порахує всі наші витрати, Знає скільки в країні бідних і багатих, Розкаже нам про холостяків і жонатих. Статистик рахує весь рік безупинно, А ми вчимо всі цифри невпинно. Піднімає економіку держави і світу І з колін Україну розмаїту. Статистичні дані важливі для нас І милуватимуться такими як він довгий час! Науку цю нам треба добре вивчати, Щоб про все на світі знати! 

Панасюк Людмила 

Головна суть Статистика наука проста: математична і прикладна! Вона проста по добрій суті! Хай тільки знає дані, прильне задачу у таблиці. Весь сенс її мудрий і простий: Абсолютні і відносні дані, групувальні статистичні дані. А смуток викладача? А біль професора/доцента? Як книги непролистані листи. Ті всі помилки, всі накладки, це все омани століть. Статистика по суті вона проста: математична й прикладна. 

Гладун Юля 

У шаленім нашім світі оцифровано усе. Але цифра із комфортом у статистиці живе. Ще з минулого століття рахувала все підряд, А показники досліджень подавала до нарад. Історично ця наука все рахує доладу. Галузь жодну не минає й має у своїм ряду: Економіку, фінанси, суд і демографію, Техніку і соціалку, географію і санітарний стан. Загалом не байдикує, інформацію збирає, Всі процеси у суспільстві в графіках нам представляє! 

Шенькарук Світлана 

Люблю її як воду. Люблю її як небо. Коли нею займаюсь, Нічого більш не треба. Бо завжди допоможе. І зовсім неважка. Без неї я не можу, - моя СТА-ТИ-СТИ-КА! 

Максимчук Валентина 

Щоб гарно нам навчатись, Статистикою потрібно займатись! Вивчати рейтинг оцінок І буде студент як квітучий барвінок! 

Шенькарук Світлана 

Сонце гарно дуже сяє, Навіть слів уже не маю. І так тепло на душі, Розкажу Вам у вірші. Лиш одна на все причина, Лиш вона так зігріва. Бо статистика єдина, Бо статистика – одна! 

Лозяна Діана 

СТАТИСТИКА нам двері одчиняє У світ безкраїх величин. І кожному в житті допомагає, Вона найкраща з-поміж всіх перлин!! СТАТИСТИКА дарує всім невичерпні знання, Потрібні кожному для гідного життя. Що ж з цього висновок такий: СТАТИСТИКА-талант, а ти ним володій!!! 

Гладун Юля 

На вулиці погода майже вже зимова і на екзамен перший ми прийшли. I вже ялинку прикрашаємо дома, і формули повторюємо знов! Статистика, тебе я полюбила, Ряди динаміки і абсолютні величини. Усе цікаве і таке пізнане, Все ж гарний час, ми з вами провели! Надіюсь все я правильно зробила, Тому із впевненістю скажу: Плекайте її, і шануйте її, Як кожну частинку серця свого! 

Діана Лозяна 

Статистика - наш вірний путівник, Із нею у майбутнє ми крокуємо. В житті вона – надійний рятівник, Без неї ми нічого не сплануємо. І вірній чисел, графіків та формул, Аналіз, спостереження і збір. Табличний метод, індексні системи, Бутстрепінг, семплювання й алгоритм. Не маємо ніяких ми обмежень. У світі статистичних величин, І радимо ми щиро й без застережень: Вивчай науку цю ти до глибин. 

Лозяна Діана 

Статистика – мистецтво міркування, Наука чисел, дій та порівнянь. І кожен, хто для себе ще не знає Статистика потрібна для життя! Її коріння в серці проростає, Немов деревце у саду зростає. Барвистими квітками все цвіте Та гідний плід в майбутньому дає! Статистика всюди зустрічається нам, В новинах, газетах, журналах. І щоб зрозуміти, про що йдеться там, - Ти володій цим чудовим даром! 

Лозяна Діана 

Статистика живе із людством пліч-о-пліч, Ні на крок не відступає. Про кожну сферу нашого буття ознаки і властивості збирає. Твоє народження, освіта, шлюб, податки – Усе зареєструють і врахують. Вважав, що в світі ти такий один? Дарма! Ти - середньостатистичний громадянин, Життя якого облікують і аналізують. Статистика природних явищ й катаклізмів, Продуктів, будівництва, хвороб і механізмів. У кожну галузь зазирне глибоко статистики всевидяче око! 

Віт Юлія 

Статистика чудова наука. ЇЇ вивчають справжні трударі! Можна сказати: “Це складна наука”, Тому здобутки має немалі! 

Вінічук Вадим 

Статистику, люблю як всі діти цукерки. Статистику, люблю як коти молоко. Так давайте будем її шанувати, вивчати Та ніжно всім серцем кохати! 

Ковалішена А. 

Хто кількісну сторону суспільно-економічних явищ вивчає? Хто наші знання розширяє? Хто в сутність розвитку всіх явищ вникає? Ну що, здогадались? Чи можливо, ви знали, що цим всім статистика керує! Тобто стоїть на чолі, головує! 

Мазур Ірина 

Статистика цікава як предмет, про це знає кожен студент. Він її любить і вивчає, Бо вона свої завдання знає. Всі на пару поспішають, А в дома підручник зі статистики читають. Щоб графіки уміти будувати, Будемо раніше з ліжка вставати І побільше зранку прочитати, Тому що статистика – це цариця ми знаєм! Статистика дасть нам поштовх у житті І допоможе у складні дні, Тому статистику потрібно вчити, Щоб легко пожиттю ходити! 

Койчев В. 

Правова статистика – наука чудова! Мають її знати всі люди навколо! Бо кожна людина є унікальна, А відповідний предмет – проблема нагальна. Тому, якщо його ти не знаєш, Багато чого в житті ти втрачаєш. Розв’язані задачі, здійснені обчислення – будуть корисні для твого мислення! Побудована таблиця, встановлений зв’язок – Убережуть тебе від майбутніх морок! А діаграми, динаміка і розрахунки – Зроблять тобі необхідні дарунки! Тому, ні хвилини не гай і поспіши. Правову статистику хутчіш учи! Бо час – це річ, яку не зможеш придбати. Гайда зі мною – статистичні знання здобувати! 

Гнатенко Анастасія 

Роль статистики значна, кожен з нас це зна! Без статистики не знали б ми: хто, що і коли? Коли дізналися – згрупували і статистичні графіки побудували. І тепер можемо спокійно сказати, що науку цю потрібно вивчати! Кожен студент юрфаку знає, в боротьбі зі злочинністю статистика допомагає. Усі дані у таблиці збирає, будь-якого криміналіста виручає. Тому, що все досконало вивчає. Та у будь-якій справі допомагає. Розумним спеціалістом кожен буде, ну звичайно, якщо статистику не забуде. А для того щоб її пам’ятати – потрібно підручник уважно читати. А ще краще – лекції конспектувати. І тоді враз все зможеш згадати! Та навіть дітям своїм будеш допомагати, Якщо зараз час не будеш марнувати. Тому, я раджу до роботи братись! І ще краще почати навчатись! 

Бажан Ольга 

Статистика нам допоможе, наука зовсім не нудна! Вивчайте дану дисципліну! І знайте, що лише Вона потрібна у житті, бо статистика – вона така одна! Коли статистику вивчаєш, стільки нового помічаєш! Для тебе всесвіт стає ширшим, Бо ти свій розум розвиваєш. Вперед ідеш ти із натхненням, Бо порахуєш без проблем ти в раз усі потрібні дані І завжди будеш головним. 

Молода В. 

Найкраща дисципліна в університеті, Це знає кожен студент, Коли статистику в розкладі я бачу, То щастя переповняє й удача! Біжу на пару я чимдуж, бо переповнює науки дух! Все завдяки прекрасній дисципліні, яку вивчаючи не треба ліні. 

Багрій Наталія 

Статистики завдання Дослідити їх рівняння. Щоб краще цю науку нам пізнати "Теорію Статистики" потрібно читати. 

Діана Мельник 

Google Classroom – обов’язковий елемент пари Податковий менеджмент, ой, пардон – не менеджмент, а адміністрування – Романа Омеляновича прохання! Він наш викладач універсальний. Усюди Роман встигає, підхід до занять оригінальний чемно студентів навчає! Його любов до статистики усі ми знаєм. Не хвилюйтеся, Романе Омелянович, ми теж її кохаєм! Наш професор на всі руки, з вами радісне навчання. І запам’ятайте, любі студенти, не менеджмент, а адміністрування. 

Наталія Багрій 

Статистичні дані усім необхідні Думаю панове ви зі мною згідні У будь якій сфері треба рахувати Щоб не зійти на "зеро" і не прогадати Навіть поважають статистичні дані Пани депутати ну і звісно ж пані На наступні вибори щоб не прогадати За якого президента їм голосувати 

Дорох Анастасія 

Ти наче сонце променисте, Ти – світло наших сірих днів! Така заквітчана, барвиста, Ти так сподобалась мені! Моя статистико, Ти наче муза! Це схоже нібито на сон. Веди ж мене у світ науки, Забравши душу у полон! 

Філіпчук Віта 

Статистики дані дуже важливі У нашій країні вкрай необхідні І щоб в економіці знати всі просування В робочих руках соціальні І демографічні знати результати Кожен статистик прагне повсякчас Розрахунки зробити поточні І результати одержати точні 

Проскурівська Валентина 

Могутня, сильна і прекрасна, Блискуче розум розвиває І вірно мислити навчає. Статистики дані є дуже важливі, Тому розрахунки ведіть неквапливо. У нашій країні вони вкрай потрібні, Щоб знати суть явищ, їх кількість і стійкість. 

Миросліп Наталія 

Завжди проблеми є в країні. Відомо це кожнісінькій людині. Підняти економіку як зможем? Динаміка нам в усьому допоможе! Щоб не було плутаниці, Скласти треба графіки й таблиці. Ширшою буде зона пізнання – З статистикою наше возз’єднання! Тенденції розвитку будемо знати. Про інтенсивність завжди пам’ятати. Оцінювати величини зміни, Щоби підняти економіку України! Закономірності знатимемо всі, Знаннями володітимуть дорослі й малі. Динаміка дасть поштовх у майбутнє. Держава наша розквітне могутньо. 

Волошина Тетяна 

«Вихід» У світі доволі проблем є багато! І те, що турбує кожного з нас Статистика нам допоможе завзято Швиденько вихід знайти в повсякчас. Нестача води чи грошей нестача, Робота, сім’я чи політика, влада, - Науці легка будь-яка задача. І не страшна їй всяка досада. Отож щоб життя нам гідно прожити І не спіткатись на своєму шляху, Статистику треба сумлінно вчити І стрімко успіху досягти! 

Кондратюк Ольга 

ВІРШ ПРО СТАТИСТИКУ Статистика – нова для нас наука, Хоча про неї чули ми давно. Ще сам Сократ і Аристотель Лічив: Де? Скільки? І чого? Усі ми знаєм цифри, вмієм рахувати, Та ось, не кожен, вміє усім цим керувати. Ми порахуємо витрати і дохід. Але не зможемо обчислити динаміку як слід. Ми знаємо, що ціни можуть «впасти» чи «зрости», Але не знаємо про наслідки, й до чого це може призвести. Дисперсія, ряд варіації, розподіл. Ви чули ці слова раніш? І я не чула. До того часу, коли не завітала у ХУУП. Предмет «Статистика», професор – викладач! Тепер я знаю все що вище, та навіть більше! Статистика – це мати всіх наук, повинні знати всі, Адже без неї ми ніхто, лиш невеличкий гвинтик, у найпотужнішому двигуні! 

Підченко Вероніка, 2 курс 

Статистика Статистика-наука є важлива для кожного із нас! І щоб її пізнати ти маєш науку цю любить і поважати! Таблиці, формули та відносні величини дано не кожному зрозуміти;) Тому вчимо її завзято, щоб вершин успіху досягти! 

Садовець Ангеліна 

Нас із вами ще з дитинства Стали розуму навчать: То читати, то писати, Малювать і рахувать. Кожен вибирав дорогу, Що до серця, до душі. Але десь була тривога, Щоб не схибити в путі. Довго думав я ким бути, Друзів, рідних став питать, Щоби іншим помагати- Вирішив статистиком стать. Числа, графік, розрахунки – Все статистику до снаги. На важливі запитання Зможе відповідь знайти. Він усе на світі знає, Прорахує до кінця. Скільки? Де? Чого буває вдосталь чи не вистача. Скільки треба інженерів, Вчителів та суперменів, Та яких таких професій В світі є або нема. Я вам вірно прорахую, Де більша користь, перевага. Де швидко, модно і корисно, На що звернуть вашу увагу. Правдиві факти внесуть ясність , Спрямують нас туди, де треба. Брехня і фальш відійдуть вчасно- Вивчать статистику – це класно. 

Процькова Анна 

Статистика - наука не проста, Водночас точна,та така цікава. Тут різні цифри,дані,плани Запрошують до вивчення ласкаво! Статистика вивчає кількість явищ та процесів, Що відбуваються із нами кожен день. Не потребує це ніяких стресів А потребує лиш дослідження й натхнень! Експеримент - відомий статистичний метод нам Це спосіб,дослід,форма пізнання – Коли ми піддаємось всяким змінам І поринаєм у цікаве незнання. 

Мусенко Анастасія 

Статистика – наука незвичайна! Тримає нас в цікавості вона. Ах, як же числа нам всі перерахувати? Та це на так і важко, якщо все розібрати. Ич, як всі старанно працювати почали. Сьогодні нову тему вивчати почали. Тепер всі зможуть перелічити навіть такі речі як: Иршанки, мед та буряки. Коли мене спитають: «Чи будеш далі вчити?» А як же, бо без статистики зараз нікуди! 

Процькова Анна 

"Статистика" Препис населення зробити, Чи проаналізувати всі транзити, Чи спрогнозувати продАжі, Чи перерахувати пейзАжі, Чи виміряти продуктивність, Або ж усі пропорційності, Чи провести аналіз криміналістики – Усе це зробить СТАТИСТИКА! 

Анастасія Горбань 

Статистика важлива Знадобиться нам в житті Допоможе і покаже як завдання Рахувати, що стоять в нас на меті Ця наука є цікава і потрібна нам в житті Діаграми, графіки і статистичні методи Всі вони корисні та важливі Якщо будеш гарно вчитись Будь-які криві та хвилі Намалюєш і поясниш Вирішувати і складати будь-які задачі зможеш Якщо будеш розуміти ти статистику Буде легше із проблемами йти по життю Коли зрозумієш ти науку цю 

Кушнірук Анна, 2 курс, СЗ 

Якщо тобі цікаве ВВП, і з безробіттям мука. Дізнатися нам це допоможе - статистика наука. Бо цей предмет є не простий, покаже графік золотий. Де гроші є і їх нема, до чого влада привела. Вона все бачить і роскаже, а й може іноді покаже. Крива є в неї не проста, іде до "y" й "x". По лінії ти взнаєш сам, де важче їм і краще нам. Тому без неї як без рук, це королева всіх наук.  

Капелюшок Софія 

Статистика наука про аналіз Що уособлює в собі багато даних “Збір цифр” – ось її девіз, І на дорогах незвіданих Допомагає людям скрізь. Обчислення, організація, прогноз – це все сини її, Що помагають утворити симбіоз. Цікаво буде в світі тим, Хто так статистику любив. 

Голик Валерія, 3 курс ФУЕ ПУІА, 2022 р. 

Три роки тому поступила в університет і спершу було трохи нудно, та потім появилася статистика у нас і стало дуже весело та круто. Раділа я, коли заходила на пару, чекала нових знань я знов і знов, бо статистика - наука це прекрасна, а кожна пара - нових знань улов. 

Длужинський Владислав 

“Не подякують вам онуки” Статистика - старанна наука, І нагадають вам онуки Як треба вірно рахувати Відвагу, честь і людські муки... 

Давидюк Марина 

О, статистико рідненька, Ти наука з всіх наук. Цифри, точність, показник, все нагадає тебе. Статистика- це мудрість, Статистика-це все в статистиці деталі важливі (потрібні) над усе. В житті так як в статистиці важливі всі подробиці. Втративши одну (подробицю), втрачається весь сенс. О, статистико рідненька, Ти знайшла себе в всіх сферах ти все ставиш за мету вдосконалюватися у всьому, бо ти знаєш, що в труді й старанні ти доб’єшся всіх вершин! О, статистико рідненька, Дякую тобі за все! 

Будзінська О., 2023

Статистика - це віконечко у світ, де правда в числах і графіках живе. З нею учені, лікарі і економісти аналізують та планують кожну дію і вчинок, - вони такі оптимісти! :)

Гнатишко А. 

Статистика - королева наук, слова ці підтвердить навіть Тім Кук! Числа, таблички, показники, - допоможуть в житті нам стати людьми. Так давайте ж друзі вчитись охоче: писати задачі, допоки душа хоче. І будемо ми предмет цей любить та цінувати із ним кожнісіньку мить! 

У світі цифр і чисел нескінечнних ¶Сягає значень вона височенних. ¶Статистика аномальний шлях проходить ¶І правду справжню для нас віднаходить. ¶ ¶У таблицях і графіках мова її ведеться, ¶Саме тому, відповідь на все тут знайдеться.  ¶В цьому її шарм, її незвичність, ¶Можна сказати, їй притаманна практичність. ¶ ¶Статистика – наука і мистецтво в одному, ¶Вона здатна проаналізувати все на світі земному. ¶Вивчаймо ж її, бо це ключ до розвитку людства, ¶І пропагуймо всі суть її статистичного змісту.  

Сухомлин Єлизавета, 2 курс - Статистика у душі. 

Наука це цікава,  

але ж і не проста. 

Але щоб зрозуміти - то треба просто час.  

Сідай, вивчай та не лінуйся, 

Бо це є скрізь у нас! 

І ти куди б не глянув, то знайдеш повсякчас, науку ту цікаву... 

Спитайся ж сам ти в себе, а що ж воно таке?  

Не злися, посміхайся й Статистики навчайся. 

А як не вмієш сам, то ти спитайся в нас, 

Розкажем все й покажем, і будеш все ти знати, ти тільки не гай час! 

Статистика - це містика. Наука геть складна. Але завзяті учні сказали труднощам «Оrevoir». До дошки ми виходим, рішення знаходим І з посмішкою після пари, додому ми приходим. П’ятірки у журналі, робота аж кипить. Працюємо, вичислюємо, цінуємо кожну мить! 

Гоменюк Вероніка Вірш «Статистика» 

 

У царстві чисел, величин Шукаєм тисячі причин Чому все так, можливо містика? 

А це - наука Статистика. У

кожній сфері є вона: IT, фінанси,

страхування, 

Аналіз даних, планування, Оцінка ризиків і

прогнозування. У медицині

та навчанні, 

Про кожен атом має дані. Вона потрібна нам весь час, Статистика навколо нас. Як бізнес

ти свій розпочнеш, 

Нарешті звіт річний складеш, Тоді ти зрозумієш друже - 

Статистика потрібна дуже! Без

неї графік не складеш, 

Показники не віднайдеш, 

Єдине можемо сказати: 

Статистику потрібно знати. У

царстві чисел, величин 

Ми не шукаємо причин, 

Бо знаємо, що це не містика, 

А це - наука Статистика. 

Кулешова Дар’я

 У світі даних, де цифри гомонять, Статистики свій внесок роблять. Відкриває таємниці, де правда лежить схована, В багатьох галузях, її мудрість відома. Вона досліджує, аналізує, знаходить закономірності, Із чисел робить висновки, завжди точно відомі. Зі статистикою нашою вірною подругою, Ми можемо побачити світ більш ясною дорогою. Велика наука, статистика, свій шлях прокладає, Відкриває правду, істиною нас наповняє. У світі даних вона - важлива машина, Великий вірш їй складаємо, щоб вшанувати її гідну долину.

Вірші про статистику – сторінка переліку з класичної версії Сайтів