Прес-реліз ХІІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції  “Статистична оцінка соціально-економічного розвитку”

Дата публікації допису: May 22, 2013 6:0:58 PM

        23 травня в Хмельницькому університеті управління та права традиційно розпочне свою роботу Всеукраїнська конференція “Статистична оцінка соціально-економічного розвитку”, організатором якої виступає кафедра математики, статистики та інформаційних технологій факультету управління та економіки.

Головна мета ХІІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції “Статистична оцінка соціально-економічного розвитку” – зробити доступною для вчених, громадськості, студентства та практичних працівників інформацію про статистичне забезпечення обґрунтування та прийняття організаторських та управлінських рішень у сфері соціально-економічного розвитку, вдосконалення статистичної науки, зв’язку теорії і практики, гармонізації національних стандартів статистики з міжнародними, обговорення практичних проблем.

У Конференції беруть участь працівники органів місцевого самоврядування, наукових установ, вищих навчальних закладів, державних підприємств, установ та організацій, загалом 75 учасників з усіх регіонів України, в числі яких 6 докторів та 26 кандидатів наук.  

 

1.Статистична оцінка взаємозв’язку чинників та результативних показників соціально-економічного розвитку.

2. Статистичне прогнозування та моделювання соціально-економічного розвитку в контексті глобалізації світової економіки.

3. Порівняльна характеристика застосування методів кореляційного і регресійного аналізу та статистичних рівнянь залежностей для вивчення взаємозв’язку соціально-економічних явищ.

4. Статистичні способи обґрунтування програм регіонального розвитку.

5.  Застосування методу комплексних статистичних коефіцієнтів для оцінки результатів соціально-економічного розвитку.

6.   Індексний аналіз закономірностей соціально-економічного розвитку.

 

Відкриття конференції відбудеться 23 травня 2013 року о 1000 годині в конференц-залі Хмельницького університету управління та права за адресою: м. Хмельницький, вул. Театральна 8.

План роботи конференції:

23 травня 2013 року

Регламент роботи конференції

Доповідь             - до 20 хв.

Повідомлення     - до 10 хв.

 

 

Контактні телефони: р.т.(0382) 70-20-11;

      (0382) 70-25-42;

м.тел: 0973971280;

тел./факс: (0382) 71-80-80.

Ел. адреса: Kulynych_Roman@ukr.net